Jste zde: Úvod >> Sběrná místa
3892 Počet vybraných kazet

SBĚRNÁ MÍSTA PROJEKTU „MÁ TO SMYSL“

Objednání odvozu můžete uskutečnit na níže uvedených kontaktech:

Má to smysl

(organizátor Office Gate s.r.o.)

Letohradská 755/50
170 00 Praha 7
Tel.: 244 913 573, 603 262 078

E-mail:
info@matosmysl.cz,
info@officegate.cz

Web:
www.matosmysl.cz,
www.officegate.cz

Ode dne objednání plný box odvezeme nejpozději do 5-ti pracovních dnů. Na těchto kontaktech si můžete objednat i přistavení boxu nového – platí pro nová sběrná místa. Při vyzvednutí plného boxu je tento okamžitě nahrazen novým, prázdným.

Chápeme, že váš čas je cenný. Proto nemusíte pracně dopravovat vybrané prázdné kazety „kdo ví kam“. Jednoduše si v seznamu sběrných míst vyberete to, které máte nejblíže, a pak už si jen odskočíte – třeba během polední pauzy – udělat dobrou věc! No řekněte, není to snadné?

Seznam sběrných míst

 

Postup pro uložení kazet

Prázdné kazety vkládejte do boxů opatrně, nejlépe zabalené do igelitových nebo papírových sáčků, aby při jejich ukládání a vrstvení na sebe nemohlo dojít k poškození elektronických a jiných částí, jejichž funkčnost je potřebná pro další uvedení kazety do oběhu.

Proměnlivý model – buďte nejlepší!

Seznam sběrných míst je koncipován tak, aby nejúspěšnější odměňoval a méně úspěšné motivoval. Jednotlivé školy jsou proto průběžně hodnoceny dle výše jimi nasbíraných kazet a nejlepší „sběrači“ umístěni na nejvyšší pozice.

Sledujte proto on-line, na jakém místě se vaše škola v porovnání s ostatními nachází, a snažte se být těmi nejlepšími. Na první tři totiž čekají na konci školního roku zajímavé odměny!