Jste zde: Úvod >> Partneři projektu >> Dafit s.r.o.
3892 Počet vybraných kazet

PARTNEŘI PROJEKTU

Dafit s.r.o.

Dafit s.r.o.

Internetový obchod Ronnie.cz provozovaný naší společností zahájil svou činnost v srpnu roku 2003 a v současnosti je největším prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Každý den navštíví webové rozhraní našeho obchodu přes 3000 unikátních zákazníků, kteří si mohou vybírat z nabídky více než 4000 druhů zboží od cca 150 různých výrobců. O přijaté objednávky se stará tým 20 pracovníků.

Vedle internetového obchodu provozujeme i řadu kamenných poboček, a to v Praze (Černý Most, 2x Vršovice, Kačerov, Smíchov), v Plzni a v Brně. Náš internetový obchod má vlastní sklad také na Slovensku.

Mluvíme-li o skladu, pak v tom pražském čeká na zákazníky v každý okamžik zboží v hodnotě několika desítek miliónů korun. Objednáte-li si u nás cokoliv, nečekáme tedy, až nám to doveze výrobce nebo distributor, prostě jen sáhneme do správné poličky ve správném oddělení skladu a zboží ihned expedujeme! Díky tomu je zásilka u naprosté většiny zákazníků do 24 – 48 hodin od chvíle objednání.

Našim zákazníkům se snažíme nabídnout tu nejlepší možnou péči od příjemného rozhraní internetového obchodu přes pečlivé popisy a kvalitní fotografie zboží až po rychlé a bezproblémové dodání objednaného zboží do jejich rukou.

S polečnost Dafit s.r.o. projekt podporuje nákupem zboží a služeb u organizátora projektu.

webové stránky společnosti