Jste zde: Úvod >> Partneři projektu >> Žít spolu o.p.s.
3892 Počet vybraných kazet

PARTNEŘI PROJEKTU

Žít spolu o.p.s.

Žít spolu o.p.s.

Žít spolu, obecně prospěšná společnost, vznikla v roce 2011 jako navazující organizace na neziskovou organizaci Dům pro motýlky, o.p.s., která se jako první v ČR začala v roce 2006 zabývat zřizováním a provozem firemních školiček. S novým názvem ale shodnou nabídkou služeb tak již několik let pracujeme na podpoře rovných příležitostí mužů a žen na trhu práce. Řešení současné situace vidíme ve slaďování profesního a rodinného života prostřednictvím firemních školek. Projekt konzultujeme s odborníky a spolupracujeme s MŠMT a MPSV. Pro zájemce o firemní školky, miniškolky a další alternativy předškolního vzdělávání včetně mateřských a rodinných center poskytujeme poradenství, zpracování dokumentace, kalkulace nákladů, dílčí realizace i kompletní realizace na klíč. 

Dalším projektem, který aktivně podporujeme, je rozšiřování dětských koutků ve firmách či organizacích, které mají zájem podpořit rodiny s dětmi. Tyto organizace mají zájem zvýšit kvalitu svých služeb a rozšířit ji i v oblasti péče o děti.

Nejnovější službou je mobilní dětský koutek. Mobilní dětský koutek pro Vás připravíme na jakékoliv akci, kam přijdou děti nebo celé rodiny. Nabízíme vybavení, personál, doprovodný program na akce pro veřejnost, firemní i soukromé. Mobilní dětský či kojící koutek pro Vás můžeme realizovat v interiéru nebo v otevřeném prostoru s vlastním stanem. Naše organizace v tomto projektu mobilních dětských koutků realizuje zaměstnání formou flexibilních pracovních úvazků pro rodiče na rodičovské dovolené, kterým tak usnadňuje vstup na trh práce a podporuje slaďování rodinného a pracovního života konkrétním nástrojem. 

Osobně nás můžete navštívit v Praze 4 – Kunraticích, kde již třetím rokem provozujeme rodinné centrum U MOTÝLKŮ. Toto centrum nabízí služby pro rodinu i široko veřejnost včetně podpory mezigeneračního soužití. Najdete u nás kurzy pohybové, výtvarné či hudební, jarmarky, přednášky a další zajímavé akce.

Naše organizace podporuje projekt MÁ TO SMYSL osobní prezentací na akcích pro širokou veřejnost, které pořádáme, a dalšími dostupnými prostředky, protože „to má smysl“ :o)

Více o našich službách na www.zitspolu.cz

Obecně prospěšná společnost Žít spolu projekt podpořila umístěním sběrného boxu ve svých prostorách určených k návštěvám veřejnosti a dále jej propaguje na svých internetových stránkách a při pořádání společenských akcí.

webové stránky organizace