Jste zde: Úvod >> Partneři projektu >> Inkat s.r.o.
3892 Počet vybraných kazet

PARTNEŘI PROJEKTU

Inkat s.r.o.

Inkat s.r.o.

Společnost INKAT byla založena v roce 2004 jako společnost s ručením omezeným. Firma se sídlem v Praze 10 funguje v duchu rodinného podnikání. Poctivou a houževnatou prací získala společnost INKAT brzy renomé dobře zavedené firmy s množstvím stálých a věrných zákazníků.   

Předmět podnikání firmy je zaměřen na velkoobchodní prodej zařízení pro výstavbu rozvodů kabelové televize, telekomunikačních sítí a STA zařízení pro příjem analogové i digitální TV (DVB-T, DVB-S a DVB-C). 

V létě 2010 se společnost INKAT přestěhovala do nových, vlastních prostor, které svou velikostí a zázemím odpovídají stále rostoucímu potenciálu firmy – viz fotogalerie

V současné době se snažíme uspokojovat naše odběratele zbožím především ze zahraniční produkce od renomovaných dodavatelů, ke kterým bezesporu patří společnosti - CAVEL, WISI, POLYTRON, CASA SYSTEMS, ALLIED TELESIS, CABELCON nebo RIPLEY. Pro  uvedené zahraniční výrobce má společnost INKAT výhradní zastoupení pro ČR i SR.

Zboží prodáváme odběratelům se živnostenským listem, kterými jsou především kabeloví operátoři a firmy zabývající se instalací telekomunikační techniky. Prodej zboží, kompletaci zakázek, odborné poradenství, technické konzultace i distribuci úspěšně zajišťuje v současné době  8 zaměstnanců.

Dovolte nám touto cestou poděkovat všem zákazníkům za jejich trpělivost a stálou přízeň, které si nesmírně vážíme. Jsme přesvědčeni, že vzájemná spolupráce bude i nadále pokračovat, a to  zejména díky našemu kolektivu zaměstnanců, kteří se snaží zákazníky nejen ochotně obsloužit ale i odborně jim poradit. 

 

Děkujeme, že nakupujete právě u nás!

 

Společnost Inkat s.r.o. projekt podporuje poskytováním prázdných tonerových kazet a nákupem zboží u organizátora projektu.

webové stránky společnosti