Jste zde: Úvod >> Partneři projektu >> Office Gate s.r.o.
3892 Počet vybraných kazet

PARTNEŘI PROJEKTU

Office Gate s.r.o.

Office Gate s.r.o.

Kdo jsme

Mladá společnost, ve které ale pracují zkušenní a zapálení lidé. Více jak 13 let jsme se všichni v oboru hledali a mezitím tedy i vzdělávali, než jsme vytvořili jeden širokozáběrový profi tým.

Co vše děláme

 Vše, na co si jen v IT a přidružených oborech vzpomenete. Zabezpečujeme dodávky běžných IT zařízení a materiálu až po řešení vyžadující odborné znalosti - serverové řešení, kamerové, docházkové, pokladní a zabezpečovací systémy, správy datových sítí, datová úložiště. Též zajišťujeme certifikovanou péči o účetní a skladový systém Pohoda včetně všech jeho modulů.

Prodej tonerových a inkoustových kazet a jejich zpětný výkup společně se zásobováním firem kompletním sortimentem papírů a kancelářských potřeb, je již pro naší společnost naprostou maličkostí a profesionální rutinou.

Připočteme-li k tomu i servis veškeré IT techniky včetně tiskáren, velkých kopírovacích strojů, záložních zdrojů, pokladních systémů, řadíme se na trhu k minimu společností, které nabízejí tak široké portfolio zboží a služeb systémově organizovaných jedním centrálním místem.

A s novou tváří naší společnosti nabízíme našim klientům i dodávky úklidových služeb a kancelářského nábytku.

Co ze spolupráce s námi máte

Pro naše klienty z toho plynou tyto zásadní výhody - nadstandardně cenově zvýhodněné vybrané komodity, jednotná fakturace, úspora času a pracovních sil a tudíž i financí, individuální přístup a podmínky. To vše přináší nákup zboží a služeb u jednoho klíčového partnera, který má o Vaší společnosti nadstandardní přehled a dokáže tak poskytnout ty nejefektivnější a nejpotřebnější služby a řešení.

Ještě maličkost o nás

Jsme ryze Česká firma s vlastním kapitálem. Naším cílem je tudíž i podpora dalších českých společností a to mimo jiné skrze námi organizovaný projekt Má to smysl, kterým chceme poukázat na problematiku kancelářského i domácího tisku resp. na oblast tonerových a inkoustových náplní a jejich dalšího využití po vypotřebování.

Projekt financujeme z vlastních zdrojů - bez účasti zahraničního vlastníka, bez účasti státní nebo regionální pomoci - dotace, zákonné "eko" poplatky... Prostě zcela svobodně - bez nařízení, příkazů, mantinelů, motivováni prospěšností celé věci.

Jsme přesvědčeni, že náš cíl má smysl. Máte-li zájem se k nám přidat, jste vítáni!

 

 

 

webové stránky společnosti