Jste zde: Úvod >> Partneři projektu >> Gebrüder Weiss spol. s r.o.
3892 Počet vybraných kazet

PARTNEŘI PROJEKTU

Gebrüder Weiss spol. s r.o.

Gebrüder Weiss spol. s r.o.

Jsme přepravní a logistická společnost Gebrüder Weiss. Společnost, s centrálou v Lauterachu ve spolkové zemi Vorarlberg, která má za sebou již více než půl tisíciletí dlouhou historii. Přesto je  moderní společností. Díky kultuře prosazující otevřenost světu, díky zvídavosti orientované na vše nové a v neposlední řadě také díky lidskému duchu rodinného podniku, který se i přes veškeré změny udržel a propůjčuje koncernu orange jeho nezaměnitelnou identitu. K té se řadí také zvláštní pochopení pro společenskou odpovědnost.

Společnost Gebrüder Weiss patří ve světovém měřítku k předním přepravním a logistickým společnostem s více než 5 250 zaměstnanci, 162 vlastními firemními pobočkami a ročním obratem přesahující miliardu EUR. Koncern se sídlem v Rakouském Lauterachu zastřešuje nejen své hlavní činnosti, mezi které patří logistika a přeprava (pozemní, letecká, námořní), ale i řadu vysoce specializovaných oborových řešení a dceřiných podniků. Mezi nejznámější patří x|vise (logistické poradenství), tectraxx (oborový specialista pro high-tech podniky), inet-logistics (softwarová řešení managementu přepravy TMS), Railcargo (železniční přeprava) a balíková služba. V České republice provozuje Gebrüder Weiss celkem 7 poboček se sídlem v Jenči u Prahy. Počet zaměstnanců přesahuje 300. V loňském roce společnost přepravila zhruba milion zásilek a logistické operace provozovala na celkem 47 600 m2. Základem všech služeb společnosti je tzv.„Taylor Made Solution“ neboli řešení šité každému zákazníkovi na míru. Mezi základní služby poskytované v České republice jsou logistika a logistická řešení, silniční přepravy a to jak v segmentu B2B tak i B2C, námořní a letecké přepravy a samozřejmostí jsou i celní služby.

Společnost Gebrüder Weiss podporuje projekt poskytováním prázdných tonerových kazet organizátorovi projektu. Věříme, že to má smysl.

http://www.gw-world.cz