Jste zde: Úvod >> Partneři projektu >> Kvinting spol. s r.o.
3892 Počet vybraných kazet

PARTNEŘI PROJEKTU

Kvinting spol. s r.o.

Kvinting spol. s r.o.

Firma Kvinting a Kvinting Praha spol. s r.o. vznikla v roce 1993 jako firma zabývající se ekologickou činností tj. měřením hlukových hladin, vibrací, vzduchovou neprůzvučností stavebních konstrukcí a kročejovou neprůzvučností, poradenskou činností v oblasti hluku a zpracováním akustických studií a protihlukových opatření jak v průmyslu, tak ve stavbách občanského vybavení. Později svojí činnost rozšířila na snižování hluku kotelen a výměníkových stanic, montáž a prodej topenářských armatur, regulační techniky a provádění hlukových a tepelných izolací.

V současné době jsme autorizovaná firma pro "úřední měření hlukových hladin v pracovním i mimopracovním prostřední a stavební akustiku se specializací průběžného monitorování hlukových hladin ze stavební činnosti velkých staveb".

Za účelem zastoupení a prodeje speciálních průmyslových armatur byla založena v roce 1993 společnost Kvinting Praha s.r.o., která zastupuje v ČR firmy Naval (Finsko) - výrobce kulových kohoutů, firmu AVS (Německo) - výrobce nízkohlukových elektromagnetických ventilů, výrobce Novibra-Metalastik (Švédsko/Anglie) - výrobce antivibračních podložek a společnost Trelleborg (Švédsko) - výrobce kompenzátorů potrubí.

Společnost Kvinting spol. s r.o. projekt podporuje poskytováním prázdných tonerových kazet a nákupem zboží u organizátora projektu.

webové stránky společnosti