Jste zde: Úvod >> Partneři projektu >> Váš Makléř.CZ s.r.o.
3892 Počet vybraných kazet

PARTNEŘI PROJEKTU

Mgr. Richard Voděrka, MBA

Mgr. Richard Voděrka, MBA

Jednatel společnosti
Mgr. Richard Voděrka, MBA se narodil roku 1979. Vystudoval práva a program MBA na univerzitě ESMA. Nemovitostem, právu a managementu se intenzivně věnuje již řadu let. První realitní obchod realizoval v roce 1999. Za nejvyšší profesní prioritu považuje bezpečí klientů a vždy korektní vztahy vně i uvnitř společnosti. Volný čas nejraději tráví s manželkou a dcerou Natálkou. Jeho největším koníčkem je aktivní sport, který je pro něj velmi příjemnou relaxací. Věnuje se zejména pravidelnému fitness, golfu, in-line bruslím a jízdě na horském kole.
Váš Makléř.CZ s.r.o.

Váš Makléř.CZ s.r.o.

VÁŠ MAKLÉŘ.CZ s.r.o. se již od svého vzniku zaměřuje na kvalitu poskytovaných služeb, nikoliv na kvantitu přijatých zakázek. Jsme přesvědčeni, že důležité je být nejlepší, nikoli největší. Práce naší společnosti je proto založena na odborných znalostech a zkušenostech a zároveň na osobním a profesionálním přístupu všech pracovníků. Každý člen našeho týmu přesně ví, co a jak má dělat, a bude to dělat pro Vás – našeho zákazníka.

Naše společnost je unikátní tím, že spoluprací s námi získáte svého osobního makléře. Osobní makléř Vás bude provázet v průběhu celého procesu prodeje, pronájmu či vyhledání nemovitosti, zprostředkuje a zajistí služby našich specialistů. Jeho práce skončí teprve tehdy, až bude zakázka řádně uzavřena a Vy si budete naprosto jisti, že jsme nic nezanedbali.

Cíl naší realitní kanceláře je jasný - usilujeme o to být jedničkou u svých klientů. Chceme, aby každý klient byl s naší prací spokojen. Chceme, aby každý, kdo se setká s naší kanceláří, nás mohl s klidným svědomím doporučit svým přátelům a známým. V této oblasti se můžeme pochlubit zajímavým číslem: více než 70 % dosavadních klientů nás doporučilo dál.

Společnost Váš Makléř.CZ s.r.o. projekt podpořila jako hlavní sponzor a dále jej podporuje nákupem zboží a služeb od organizátora projektu.

 

webové stránky společnosti